Loading...

SmarteARTIK HER EV AKILLI
Smarte, enerji verimliliği ve tüketici elektroniği gibi sürdürülebilir yaşam alanları oluşturma adına hizmet veren ve bu amaçla hem yazılım hem de donanım geliştiren bir teknoloji firmasıdır.
Smarte, hem makinalar arası bağlantıyı (m2m) hem de makinalar ile insanlar arasındaki bağlantıyı (m2p) yönetebilen bulut tabanlı yazılımıyla nesnelerin interneti (IOT) alanında hizmet vermektedir. Smarte geliştirmiş olduğu tasarruf ve konforu ayni anda sunan bütünleşik çözümleriyle, bu deneyimin herkes tarafından kolayca ulaşılabilir ve kullanılabilir olmasını hedefleyerek yola devam etmektedir.
Smarte, enerji kullanımında %50’lere varan oranda tasarruf sağlayan ve ‘akıllı binalar’ olarak adlandırılan çevre dostu binalar için yazılım altyapısını sağlamakla beraber tüm evleri akıllandırmayı planlamaktadır. Firmanın asıl kuruluş amacı enerjinin etkin kullanılması, israfın önlenmesi, enerji maliyetlerinin ekonomi üzerindeki yükünün hafifletilmesi ve bu sayede çevrenin korunmasıdır.
Smarte, akıllı bina çözümlerinin yanı sıra kurumsal şirketler ve mağazalar için de enerji otomasyon sistemleri oluşturmaktadır. Smarte platformu, tüketilen enerjinin takibini, kontrolünü ve analizini yaparak evlerin yanı sıra ofislerde ve mağazalarda da, çalışan ve müşteri konforundan ödün vermeden tasarruf sağlanmasını ve tüketilen yüksek enerji miktarlarının en aza indirgenmesine olanak tanır.
Mevcut enerjiyi verimli şekilde kullanmanın en etkili yolu enerjiyi kontrol etmektir. Smarte kendi senaryonuzu oluşturabileceğiniz, enerji parametrelerini izleyip takip edebileceğiniz, alışkanlıklarınızı öğrenen ve mesafe problemi taşımayan kontrol sisteminin en güvenilir ve konforlu halini kullanıcıya sunmaktadır.
AKILLI BİNALARINIZA HOŞGELDİNİZ.