Loading...

NuhpolNulpol Polimer ve Kimyasalları San. Tic. A.Ş. Türkiye’nin ilk Polieter Poliol imalatçısı olarak Kurtköy İstanbul’da 2005 yılında kurulmuştur. Ar-Ge faaliyetlerinden dolayı artan kapasitesinin neticesinde 2008 yılında Gebze Organize Sanayi Sitesindeki yeni tesislerine taşınmıştır. Kurulduğundan beri 3 Tübitak projesi gerçekleştiren Nuhpol, halihazırda yeni projelerle de bünyesindeki Ar-Ge kültürünü korumaktadır. Nuhpol 2013 yılında Türkiye’de ilk kez polyester poliol üreterek bir devrim yapmıştır.
Şirketimizin ilkesi, müşteri memnuniyetini ve kalite standardını sağlamaktır. Bu politika ile Nuhpol, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerin sorunlarını çözmek için çevre ve insan dostu yeni ürünler geliştirmekte ve mevcut ürünleri iyileştirmektedir. En iyi hizmet ve kaliteyi sunmak bizim misyonumuz haline gelmiş durumdadır. Şirketimiz, Polyester Poliol üretimi alanında faaliyet göstermektedir, bunun yanı sıra sandviç panel sektöründe kullanılan sistemleri geliştirmekte, sprey poliüretan uygulamaları için geliştirilen formülize ürünlerle de sprey poliüretan uygulamacılarına çözümler sunmaktadır.
Soğuk oda, buzdolabı, endüstriyel soğutma panelleri, güneş enerjisi sistemleri, pipe-tank yalıtımı, mobilya ve dekoratif sistemlerde kullanılan rijit poliüretan köpük uygulamaları da, Nuhpol’ün sistem çözümleri sunduğu diğer sektör uygulamalarıdır. Nuhpol, yeni nesil çevre dostu üfleme ajanlarına geçmiş, Türkiye’deki az sayıda yerli şirketten biridir.