Loading...

MultiplanMultiplan, Almanya ve Macaristan fabrikalarından sonra Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan yaklaşık 15 milyon m2 üretim kapasitesine sahip modern üretim tesislerinde ürettiği PVC ve TPO bazlı membranları, yapı sektörünün hizmetine sunuyor.
Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, Türkiye’de yalıtım konusunda çağdaş bir hizmet tekniği oluşturmak ve Avrupa yalıtım piyasasının gelişimine katkıda bulunmak firmamızın amaçları arasında yer alıyor.
Bünyemizde yer alan Ar-Ge firmamız sayesinde kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz ve geleceğe dönük faaliyetlerimizi büyük bir heyecan ve titizlikle sürdürüyoruz. Ar-Ge ve teknik ofisimizin desteği ile projelere özel uygulama detay ve çözümleri üreten firmamız, sentetik örtülerde Avrupa’nın en büyük ilk üç yalıtım firması içinde yer alıyor. Türkiye’de ilk kez gerçek anlamda PVC membran üretimini gerçekleştiren firmamız, yapılara temelden çatıya kadar su yalıtımında kesin çözüm sunuyor.
Multiplan Yalıtım Sistemleri olarak; temeller, çatılar, teraslar, bahçe teraslar, balkonlar, tüneller, metro uygulamaları, yer altı otoparkları, otopark çatıları, yollar ve göletler gibi sayısız alanda su yalıtımı sağlıyoruz. Multiplan su yalıtım membranları, bağımsız test laboratuvarları tarafından takip edilen TSE, CE ve İSO 9001 standartlarında yüksek kaliteli olarak üretiyoruz ve 10 yıl süreyle firma garantimiz ile sunuyoruz.
TPO membran, firmamızın Türk yalıtım sektörü için getirdiği son yenilik. Çatılarda son teknoloji ürünü olan TPO bazlı su yalıtım membranını İtalya’dan Çin’e kadar olan coğrafya ’da ilk kez biz üretiyoruz. Multiplan Yalıtım Sistemleri olarak, dünyada TPO membran üreten sekiz firmadan biri konumundayız. Türk çatı sektöründe bir devrim niteliği taşıyan TPO Çatı Membranları, çatılarda su yalıtımı sağlamasının yanı sıra hem enerji üretimine imkân veriyor hem de yüzde 80’e varan yansıtıcılığı sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor.