Loading...

Mobilon İnşaatGünümüzde iş dünyasında rekabet her zamankinden daha fazla küresel inşaat firmalarının daha güçlü iş ortaklarına ihtiyaçları var. Bunlar, enerji sektörü için talep edildiğinde hızlı uygulama yeteneğine, petrol ve benzin projesi için geniş ürün ve hizmet gamına sahip ortaklar olmalı. Esnek, güven veren ve güçlü ortaklar.
Mobilon İnşaat, inşaat şirketleri için güvenilir bir işçi kampı mobilizasyon ortağı olmaktan gurur duymaktadır. Değerlerimiz esasen insan sermayesi ve yenilikçilik gibi el ile tutulmayan varlıklar etrafında şekillenmiştir.
Mobilon inşaat, biri 44.000m2 diğeri de 17.000m2 olmak üzere iki kampüse yayılmış durumdadır. Üretim ve montaj alanında çalışan 200’den fazla kalifiye çalışanıyla ve yıllık 30 milyon doları aşan cirosuyla, küresel inşaat sektörünün ortalama büyüme hızından iki kat daha fazla bir hızla, yıllık %14 oranında büyüyoruz. Bölgemizde önceden imal edilmiş endüstriyel bina üretimi konusundaki liderlerden biri olmaktan ve ENR Top 250’de yer alan global yüklenicilere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Mobilon İnşaat’ın altyapı ve üstyapı, anahtar teslim kamp mobilizasyonu, ön mühendisliği yapılmış çelik yapılar, modüler prefabrik binalar, telekom ve enerji alanlarında 40’yılı aşkın saha deneyimi bulunmaktadır. Mobilon İnşaat aynı zamanda yıllık 300,000 m2’lik prefabrik panel sistem modüler binalar, 2,500 sökülebilir konteyner ünitesi, ve 12,000 ton Ön Mühendisliği Yapılmış Ağır Endüstriyel Çelik Yapı üretme kapasitesiyle küresel pazarda büyük bir oyuncu olmaya devam etmektedir. Entegre endüstriyel üretim yaklaşımımıza paralel olarak, özdeş mühendislikte, PVC&TPO membran, poliüretan ve taşyünü yalıtımlı sandviç panel gibi kendi yenilikçi ürünlerimizi kullanarak müşteriye özel çözümler de üretiyoruz.
Kendimiz “Dünyalı Bir Şirket” olarak tanımlıyoruz. Büyümemiz, yayınladığımız öz değerlerimize; aynı anda çevre dostu, insan merkezli ve yenilikçi olmamıza bağlı.
Uzman mühendislik uygulamalarımız sayesinde, günlük 20.000 m2 proje teklifi verme kapasitesine sahibiz. Ortalama 4.2 yıllık istihdam süremiz ile uzmanlığımızın her alanına kayda değer bir deneyim katıyoruz. Sürdürülebilirliğe önem veriyoruz. Modüler yapılarımız ortalama olarak 2,3 kez kullanılmaktadır.
İç ve dış tasarım, ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve nakliye avantajları bizim en büyük artılarımızı oluşturuyor. Rakiplerimize nazaran nakliye maliyetlerini ve montaj süresini yarı yarıya azaltıyoruz.
İhracat pazarlarımız zaman içinde büyümüş ve 35’ten fazla ülkeye ulaşmıştır: Irak, Türkmenistan, Gabon, Azerbaycan, ABD, Kolombiya, Fransa, Nijerya, Rusya, Fildişi Sahili, Umman, Yunanistan, İran, Gürcistan ve diğerleri…
Mobil demonte treylerler, hazır bekleyen süpervizörümüz sayesinde son derece kolay kurulabilmektedir.
Sizler kadar çalışanlarımızın da memnuniyetine önem veriyoruz. Bu nedenle Kalite Güvence, Kalite Kontrol ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği uzmanlarımız bulunuyor. Bir EPC Şirketi refleksi olarak, sıra dışı bir şekilde düşünüyoruz ve evlerinden uzakta olan çalışanlarımız için kişiye özel yaşam alanları inşa ediyoruz.
Gelişen pazarlar için yatakhaneler, ofisler, mutfaklar, çamaşırhaneler, eğlence odaları, hangarlar, hatta ucuz evler yapıyoruz (40 fitlik bir konteynırda 3 uygun villa, bir hafta içinde yaşanmaya hazır – betonun yarı fiyatına); Prefabrik endüstriyel binalarımız, herhangi bir kayıp olmadan yeniden kullanılabilir ve demonte edilebilir. Bu da daha az karbon ayak izine, ve imalat atıklarının ve doğal kaynak tüketiminin azalmasına neden olmaktadır…
Bu çevre-dostu çözümlerin temelinde, kaliteli üretim değerleri, kattığımız bütün teknik avantajlar, özenli ve zahmetli bir Ar-Ge süreci yatıyor.